Konaklama

Apart

15-20 metrekare genişliğindeki ağaç evler (bungalovlar), içinde; mutfak, duş,tuvalet,klima, mini buzdolabı,fırın çamaşır makinası, TV, üçer kişilik yataklarıyla tatilcilerin hizmetine hazırdır. Doğanın içindeki konu ile yeşilin tadına varacak güne kuş sesleriyle merhaba diyeceksiniz. Ayrıca ağaç evler (bungalovlar), plajımıza da çok yakın bir alan içersinde bulunmaktadır.

Ağaç evler’in (bungalovlar) önünde bulunan ufak bahçeleri sayesinde de hem akşam yemeklerinizi açık hava altında yiyebileceksiniz. Yeşil ve mavinin kesiştiği yerde kurulmuş olan bu doğa ürünü evlerde yaşayacağınız eşsiz tatil deneyimi unutamayacaksınız.

Bungalow - Ağaç Ev

12-15 metrekare genişliğindeki ağaç evler (bungalovlar), içinde; duş,tuvalet,klima, mini buzdolabı,TV, 2-3-4 kişilik yatak seçenekleri ile tatilcilerin hizmetine hazırdır. Doğanın içindeki konu ile yeşilin tadına varacak güne kuş sesleriyle merhaba diyeceksiniz. Ayrıca ağaç evler (bungalovlar), plajımıza da çok yakın bir alan içersinde bulunmaktadır.

Ağaç evler’in (bungalovlar) önünde bulunan ufak bahçeleri sayesinde de hem akşam yemeklerinizi açık hava altında yiyebileceksiniz. Yeşil ve mavinin kesiştiği yerde kurulmuş olan bu doğa ürünü evlerde yaşayacağınız eşsiz tatil deneyimi unutamayacaksınız.

Karavan

Karavan misafirlerimize aittir. Kaş Olympos Mocamp konaklama için karavan kiralamaz veya satmaz.

Kamp, 3000 metrekarelik karavan alanı ,normalde 15, gruplarda ise 25 karavana varan kapasitesi ile zeytin, keçi boynuzu ve kavak ağaçlarının gölgesinde, denize 10 metre mesafede geçirebileceğiniz güzel bir tatil imkanı sağlar. Kampın içinde; ortak kullanımlı 2 tane mutfak-buzdolabı-ocak, 15 tane duş , 15 tane wc,2 tane çamaşırhane, internet, kişiye özel 3 ‘lü priz, aydınlatma, masa-sandalye, özel otopark, güvenlik, ücretsiz şezlong-şemsiye hizmeti sunulmaktadır.

Güven içinde uyuyacağınız çadırlarda her sabah sizi kuş sesleriyle güne merhaba diyeceksiniz. Geniş karavan alanlarımızda güven ve huzur içersinde doğanın kucağında bir tatil deneyimi yaşayacaksınız. Tesisimizdeki olanakların zenginliği sayesinde denizin keyfini, güneşin tadını çıkartırken karavan tatilini konforlu ve rahat geçireceksiniz.

Camping - Çadır

Çadır misafirlerimize aittir. Kaş Olympos Mocamp konaklama için çadır kiralamaz veya satmaz.

Çadır yerlerinin tamamı zeytin ve keçiboynuzu ağaçları altındadır. 150-200 tane çadır kurulmasına elverişli kampta ortak kullanımlı 2 tane mutfak, buzdolabı-ocak, 15 tane duş , 15 tane wc,2 tane çamaşırhane, internet, kişiye özel 3 ‘lü priz, aydınlatma, masa-sandalye, özel otopark, güvenlik, ücretsiz şezlong-şemsiye hizmeti sunulmaktadır. Çadır alanı deniz ile 10 metre uzaklıktadır. Doğa ile iç içe olan kampımız tatilcilere her türlü olanağı sağlamaktadır. Güven içinde uyuyacağınız çadırlarda her sabah sizi kuş sesleriyle güne merhaba diyeceksiniz.

Kaş’ın temiz ve güzel havasında gece üzerine yıldızlar örtecek ve bu görüntüyle ile uykuya dalacaksınız. Geniş çadır alanlarımızda güven ve huzur içersinde doğanın kucağında bir tatil deneyimi yaşayacaksınız. Tesisimizdeki olanakların zenginliği sayesinde denizin keyfini, güneşin tadını çıkartırken kamp tatilini konforlu ve rahat geçireceksiniz.